Partnerství s FCC průmyslové systémy

Spojením dvou expertních firem s mnohaletou zkušeností z průmyslové automatizace vznikl unikátní druh spolupráce. Společnost FCC Průmyslové systémy je tradičním dodavatelem průmyslového HW pro český i zahraniční trh, mySCADA Technologies zase nabízí spolehlivá SW řešení pro různá průmyslová odvětví.

PŘIDANÁ HODNOTA

nabízí HW řešení běžných i náročných průmyslových aplikací, instalaci, servis i údržbu, vše bez starostí a rychle

+

nabízí SW řešení do průmyslových aplikací, diagnostiku, vizualizaci a sběr dat, vše u uživatelsky přívětivém prostředí

=

špičková komplexní služba

vhodná pro většinu projektů z oblasti

průmyslové automatizace

NABÍDKA

KVALITNÍ SPOLEČNĚ VYTVOŘENÉ PRODUKTY A SLUŽBY NA MÍRU

bezpečné aplikace a jednoduchá obsluha

spolehlivé řešení pro většinu projektů

odolný HW a moderní SW

.

.

poptat nabídku

CERTIFIKACE

VŠECHNY VYUŽÍVANÉ HW PRODUKTY JSOU CERTIFIKOVÁNY PRO MYSCADA SOFTWARE

UKÁZKY ŘEŠENÍ

Digitalizace továrny

Sběr dat z technologie

Produktivita

 

O FCC

FCC průmyslové systémy je technicko – obchodní společností, působící v oblasti průmyslové automatizace. Naše nabídka zde zahrnuje spektrum sahající od senzorových systémů přes průmyslové sběrnice a průmyslové komunikace po průmyslové výpočetní, řídicí a dispečerské systémy na bázi specializovaných PC. Spolupracuje při tom s nejvýznamnějšími světovými dodavateli průmyslové výpočetní techniky a komunikací z Evropy a Asie.

O mySCADA

mySCADA je ryze česká firma zabývající se vizualizací průmyslových procesů. Naše SCADA/HMI řešení je univerzální pro všechna průmyslová odvětví. Moderní vizualizace od nás umožní získat okamžitý přehled o výrobě, získat relevantní data a možnost jednoduché analýzy těchto dat pro okamžité zvýšení efektivity při zachování (či snížení) nákladů. Z dlouhodobého hlediska pomáhá vizualizace k optimalizaci výrobních/automatizovaných procesů.

SPOLUPRÁCE

.

Spolupráce mySCADA Technologies a FCC Průmyslové systémy  vznikla v roce 2020 po cca půlročních jednáních, při kterých se hledala společná témata a projekty, kde by si firmy mohly být navzájem prospěšné i užitečné okolí. Z tohoto jednání vznikla stabilní spolupráce, při které se z obou firem využijí produkty/řešení, jež jsou pro firmu doménou. Benefitem pro klienty je výběr toho nejlepšího SW a k němu přesně pasující HW, oba tyto produkty pak mohou spolu plně pokrýt požadavky klienta k jeho plné spokojenosti.